درباره ما

تیم نمو با وجود دانش وتجربه 10 ساله خود در زمینه ارتقاء کیفی کسب و کار، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و اجرایی خود را در سه دپارتمان یادگیری، منابع انسانی و توسعه بازار گسترش داده ایم. داشتن سرمایه انسانی متخصص، متعهد و خلاق مزیتی شد تا پروژه های متعددی را در سطح ملی با موفقیت به سرانجام برسانیم و با جلب رضایت کارفرمایان اعتباری را برای خود بدست آوریم. 

در این چند سال مهم ترین دغدغه ما ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کشف بهترین راه حل ها برای مخاطبین و مشتریان بوده است. نا گفته نماند که در این مسیر پر پیچ و خم بارها در اجرای ایده ها با چالش های زیادی رو به رو شدیم و این ما را بر آن داشت تا با تعریف فرآیند های  اجرایی به راهبردهایی اجرایی برای حل آنها برسیم. در این میان به ساخت یک سری ابزار کارآمد رسیدیم که در اجرای این فرآیند ها نقش تسهیلگر را بازی می کرد، یعنی به طور شگفت انگیزی به ما در مدیریت زمان، انرژی و هزینه و علاوه بر آن بالا بردن دقت لازم کمک می کرد .

همین موضوع جرقه ای شد برای آغاز فعالیت ما در خلق محصولاتی کاربردی در قالب یک فروشگاه اینترنتی ، تا بتوانیم تجربه ی متفاوتی را در کنار ارائه خدمات حرفه ای کسب و کار رقم بزنیم. تجربه ی متفاوت ما در موسسه برای مخاطبین و مشتریان عزیز، طراحی بستری برای ارائه ی خدمات و محصولات کمی در کنار خدمات کیفی در جهت چابک سازی فرآیندها و فعالیت های شغلی می باشد.

هر آنچه که مدیران برای مدیریت و توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند در اختیار شما قرار گرفته است.

کاربردی بودن محصولات

برنامه ریزی و دسته بندی شده براساس نیاز امروز شرکت ها و سازمان ها برای توسعه یک کسب و کار پویا و موفق

ارزشمند بودن محصولات

بهره گیری از دانش اساتید خبره در حوزه کسب و کار و تجربه 10 ساله اجرایی و پژوهشی نمو در همکاری با سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی

اصالت محصولات

مهم ترین منبع مورد استفاده در تولید محصولات و جعبه ابزارها تجربه های زیسته نمو بوده و از هیچ محتوای کپی-پیست شده ای استفاده نشده است !

مشاوره و پشتیبانی

وجود یک تیم متعهد جهت ارائه مشاوره های تخصصی و پشتیبانی کامل از محصولات و جعبه ابزارها در راستای خلق یک تجربه ی خرید رضایت بخش و به یاد ماندنی