درباره ما

دسترسی به اطلاعات صحیح و تصمیم گیری های درست و عقلایی یکی از شروط مهم موفقیت در هر کسب وکاری است.به جرأت می توان گفت یکی از ضعف های بزرگ امروز اقتصاد و فضای شرکت های تجاری ایران، عدم دسترسی به “آموزش های کاربردی تخصصی”  و عدم استفاده درست از "فرایندهای اصولی و اجرایی در جهت ارتقاء کیفی کسب و کار، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و اجرایی "است.

با توجه به این نیاز ، موسسه نِموُ با دانش و تجربه 10 ساله تمام تلاش خود را در جهت تدوین ، پیاده سازی و نظارت بر نیازهای شغلی آموزشی مدیران و کارشناسان محترم با هدف ارتقا کیفی کسب و کار به این امر پرداخته است .

در این چند سال مهم ترین دغدغه خود را  ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کشف بهترین راه حل ها برای مخاطبین و مشتریان بوده است. نا گفته نماند که در این مسیر پر پیچ و خم بارها در اجرای ایده ها با چالش های زیادی رو به رو شدیم و این ما را بر آن داشت تا با تعریف فرآیند های اصولی و اجرایی به راهبردهایی اجرایی برای حل آنها برسیم. در این میان به ساخت یک سری ابزار کارآمد رسیدیم که در اجرای این فرآیند ها نقش تسهیلگر را بازی می کرد، یعنی به طور شگفت انگیزی به ما در مدیریت زمان، انرژی و هزینه و علاوه بر آن بالا بردن دقت لازم کمک می کرد .

"کاربردی بودن محصولات - ارزشمند بودن محصولات -اصالت محصولات-مشاوره و پشتیبانی"

وجود یک تیم متعهد جهت ارائه مشاوره های تخصصی و پشتیبانی کامل از محصولات و جعبه ابزارها در راستای خلق یک تجربه ی خرید رضایت بخش و به یاد ماندنی