وبلاگ


در این بلاگ قصد داریم مطالب و مقالات کاربردی در حوزه توسعه کسب و کار رو از جنس اقدام و عمل بازآفرینی و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . 


نمایشگاه های تخصصی توسعه کسب و کار

نمایشگاه های تخصصی توسعه کسب و کار

نمایشگاه‌های تخصصی توسعه کسب و کار یکی از ابزارهای مهم در جهت توسعه و رشد کسب و کارها و صنایع مختلف می‌باشند. این رویدادهای مهم تجاری فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات، شناسایی رقبا و همکاران جدید، تبلیغ و تبادل اطلاعات فنی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌باشند. در این مقاله، به بررسی سابقه، اهمیت، و فواید نمایشگاه‌های تخصصی توسعه کسب و کار خواهیم پرداخت.

تعهدنامه استخدامی با ترک تشریفات

تعهدنامه استخدامی با ترک تشریفات

اگر تاکنون برای آموزش های پرسنلی و سایر خدماتی که برای رشد کارکنان خودتون انجام میدید و دغدغه رفتن آنها را دارید ضمن رعایت اصول حرفه ای رفتار سازمانی با ایشان جهت ایجاد تعلق و حس وفاداری تعهد نامه استخدامی نیز یکی از روش های بازدارنده جهت سواستفاده و جلوگیری از برخی رفتارهای هیجانی است.

چطور یک وبینار اثربخش برگزار کنم؟

چطور یک وبینار اثربخش برگزار کنم؟

یک وبینار اثربخش و جذاب نیازمند اختصاص میزان قابل توجهی زمان، انرژی و تلاش است و در صورتی که شما بدون یک برنامه اصولی و سازماندهی شده اقدام کنید، به نتیجه مطلوبی نخواهید رسید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...