وبلاگ


در این بلاگ قصد داریم مطالب و مقالات کاربردی در حوزه توسعه کسب و کار رو از جنس اقدام و عمل بازآفرینی و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . 


6 نکته مهم برای استفاده از نرم افزار CRM

6 نکته مهم برای استفاده از نرم افزار CRM

در این نوشته، به بررسی 6 نکته مهم برای استفاده از نرم‌افزار CRM می‌پردازیم. از انتخاب درست نرم‌افزار تا مدیریت داده‌ ها و بهبود مستمر، در مورد همه ی این موارد صحبت می کنیم تا به شما کمک کنیم با استفاده بهینه از این فناوری، بهترین راه حل‌ها را برای مدیریت ارتباط با مشتریان پیدا کنید.

نمایشگاه های تخصصی توسعه کسب و کار

نمایشگاه های تخصصی توسعه کسب و کار

نمایشگاه‌های تخصصی توسعه کسب و کار یکی از ابزارهای مهم در جهت توسعه و رشد کسب و کارها و صنایع مختلف می‌باشند. این رویدادهای مهم تجاری فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات، شناسایی رقبا و همکاران جدید، تبلیغ و تبادل اطلاعات فنی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌باشند. در این مقاله، به بررسی سابقه، اهمیت، و فواید نمایشگاه‌های تخصصی توسعه کسب و کار خواهیم پرداخت.

تعهدنامه استخدامی با ترک تشریفات

تعهدنامه استخدامی با ترک تشریفات

اگر تاکنون برای آموزش های پرسنلی و سایر خدماتی که برای رشد کارکنان خودتون انجام میدید و دغدغه رفتن آنها را دارید ضمن رعایت اصول حرفه ای رفتار سازمانی با ایشان جهت ایجاد تعلق و حس وفاداری تعهد نامه استخدامی نیز یکی از روش های بازدارنده جهت سواستفاده و جلوگیری از برخی رفتارهای هیجانی است.

چطور یک وبینار اثربخش برگزار کنم؟

چطور یک وبینار اثربخش برگزار کنم؟

یک وبینار اثربخش و جذاب نیازمند اختصاص میزان قابل توجهی زمان، انرژی و تلاش است و در صورتی که شما بدون یک برنامه اصولی و سازماندهی شده اقدام کنید، به نتیجه مطلوبی نخواهید رسید.

نِمُو بصورت رسمی فعالیت خودش از پایان شهریور 95 شروع کرد.مأموریت نِمُو توانمندسازی مدیران و کارکنان در خدمت پروژه های سیستم سازی و بهینه سازی با رویکرد توسعه بازار می باشد. تلاش شده است تمامی محتوای درج شده در سایت تلفیق و ترکیبی از تجربیات زیسته نمو در پروژه های اجرایی و مطالعاتی خودش باشد تا ضمن انتقال دانش ، تجربه اجرایی نیز پشتوانه آن باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...