جلسه مشاوره کسب و کار

توسعه بازار و کسب و کار

از {{model.count}}

جلسه مشاوره توسعه کسب و کار با حضورحداقل دو کارشناس خبره از مجموعه تیم مشاوران موسسه مشاوره اقتصاد نمو تشکیل می گردد . این جلسه با هدف ارائه ایده های کاربردی همراه با جزئیات لازم کمک می کند تا با جلوگیری از پراکندگی ایده ها و روش ها، بتوانید تصمیمات نهایی خود را بهینه تر نمایید. شناخت کسب و کار شما پیش از جلسه به ما کمک میکند تا سریع تر بتوانیم به اصل موضوع بپردازیم . نکته قابل تأمل جلسات مشاوره کسب و کار نمو ، ارائه گزارش جلسه در قالب جمع بندی راهکارها همراه با شاخص های کلیدی رونق بخشی و همچنین پشتیبانی از آنان در صورت تمایل شما می باشد.خواهشمند است جهت مدیریت زمان جلسه با تکمیل باکس توضیحات در ادامه مشاهده سبد خرید حتما به موارد ذیل اشاره کنید : 1- موضوع  فعالیت  2- سابقه فعالیت   3- در خصوص موضوعی که قصد بهبود آن را دارید توضیحاتی بفرمایید.

تعداد
نوع
850,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تیم متخصص و متعهد

تیم متخصص و متعهد

همکاری با مشاورین و مدرسین حوزه توسعه بازار

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

تا 6 ماه مشاوره تخصصی به صورت حضوری و آنلاین

پشتیبانی

پشتیبانی

پاسخگوی مشکلات خرید شما به صورت 24 ساعته

ارسال رایگان

ارسال رایگان

هدیه ما به شما برای اولین خرید از سایت

همیشه در جلسات قبل از مشاوره با کارفرمایان محترم از آنها درخواست کردیم اگر تحمل درد تغییرات را دارید بابت جلسات مشاوره هزینه پرداخت کنید . چرایی مراجعه به مشاور مسلما بهبود وضع موجود هست و تا تغییری به سمت وضع مطلوب صورت نگیرد صرفا به دنبال تأیید فعالیت ها و عملکرد خودمان توسط مشاور هستیم که البته آن مشاور ؛ نقش مشاول را خواهد داشت . 

منظور ما از تحمل درد تغییرات ، پذیرش چالش های احتمالی بر کسب و کار فعلی شماست نه الزاما  تغییرات رادیکالی و غیر قابل پیش بینی و غیرمنتظره . چرا که تا به پذیرش و درک مسأله ای نرسیم نمی توانیم با راهکارهای ارائه شده بدرستی طی مسیر کنیم و با بازخوردهای دریافتی ، اصلاحات مد نظر رو پیاده سازی کنیم .

از اصلی ترین ارزش های حرفه ای تیم مشاور نِمُو ؛ ارجحیت منافع کارفرمایی بر منافع مشاورین است.


آیا جلسات مشاوره برای هر کسب و کاری مفید است ؟ 

تعریف ما از کسب و کار ، فرد یا افرادی هستند که با وجود تخصص یا ویژگی خاصی برای هدف مشابه به منظور کسب درآمد و تولید ثروت تلاش می کنند.این کسب و کار مسلما برای تأمین نیازهای مشتریان ایجاد شده است . در صورتی که از شرایط فوق بهره مند باشید می توانید از خدمات مشاوره ای نمو استفاده کنید.کوچکی یا بزرگی کسب و کار نیز مد نظر نیست بلکه عملکرد موفق یا ناموفق آن مد نظر است.


مستندات مورد نیاز
در هنگام خرید جلسه مشاوره کسب و کار ، فرمی برای شما نمایش داده میشود که بایستی در خصوص مشاوره مورد نیاز خود توضیحاتی را درج بفرمایید.در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر قبل از جلسه با شما در ارتباط خواهند بود. (کفایت اطلاعاتی قبل از جلسه ، به مدیریت زمان جلسه و بهره وری بیشتر کمک شایانی خواهد کرد)
تیم مشاوره
با توجه به فرم پیش از مشاوره و آگاهی از چالش های پیش رو از دو تا سه نفر مشاور دعوت میشود
حداکثر تعداد نفرات
با توجه به کمبود زمان و مدیریت جلسه حداکثر سه نفر و بیشتر از آن قابل مذاکره خواهد بود
نحوه پشتیبانی
جمع بندی جلسه با تعریف سه اقدام کلیدی مدت دار توسط کارفرما محترم
نحوه برگزاری جلسه
حضوری ویژه مخاطبین محترم مشهدی و آنلاین بر بستر گوگل میت برگزار می گردد.
مدت زمان
هر جلسه 90 دقیقه ای

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

وبلاگ مشاهده همه