توسعه منابع انسانی


در این بخش از وبلاگ تلاش می کنیم ؛ موضوعات مرتبط با حوزه توسعه منابع انسانی در شرکت ها بصورت مقالات کاربردی یا تجربه شده از دل پروژه های اجرایی موسسه نمو با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم . 


نکات طلایی برای همسو سازی و هماهنگی تیم‌ های بازاریابی و فروش به سمت اهداف فروش

نکات طلایی برای همسو سازی و هماهنگی تیم‌ های بازاریابی و فروش به سمت اهداف فروش

در این نوشته، نکات طلایی برای همسو سازی و هماهنگی تیم های بازاریابی و فروش به سمت اهداف فروش را بررسی کرده به راهکارهایی اجرایی برای ایجاد تعامل موثر بین آن‌ها خواهیم رسید.

نکات کلیدی برای ساخت یک تیم فروش موفق

نکات کلیدی برای ساخت یک تیم فروش موفق

در این مطلب، قرار هست با هم درباره ی نکات کلیدی برای ساخت یک تیم فروش موفق بخوانیم. نکاتی که به شما کمک می کند تا تیم فروش قدرتمندی پرورش داده که نه تنها اهداف فروشی شما را محقق می سازند، بلکه در راستای رشد و توسعه پایدار کسب و کار شما تلاش می کنند.

افزایش انگیزه در تیم فروش

افزایش انگیزه در تیم فروش

ایجاد و حفظ انرژی مثبت در میان نیروهای سازمان به خصوص تیم فروش از مهارت ها و وظایف مدیران است و اگر نتوانند مکانیزم ایجاد انگیزه در تیم فروش و دیگر کارکنان را فعال کنند، در واقع توقع حرکت از اتومبیلی دارند که موتور آن خاموش است!

نِمُو بصورت رسمی فعالیت خودش از پایان شهریور 95 شروع کرد.مأموریت نِمُو توانمندسازی مدیران و کارکنان در خدمت پروژه های سیستم سازی و بهینه سازی با رویکرد توسعه بازار می باشد. تلاش شده است تمامی محتوای درج شده در سایت تلفیق و ترکیبی از تجربیات زیسته نمو در پروژه های اجرایی و مطالعاتی خودش باشد تا ضمن انتقال دانش ، تجربه اجرایی نیز پشتوانه آن باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...